Zagrożenia w Milówce

W Milówce przeprowadziliśmy szkolenie dla pracowników instytucji integracji społecznej z województwa śląskiego. Ponad dwudziestu uczestników, przez dwa dni szkoleniowe, uczyło się zachowań w sytuacjach zagrożenia, pracy z osobami zaburzonymi, z klientami trudnymi i kłopotliwymi. Po każdym dniu - warsztatowicze mieli możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji i omówienia swoich własnych wątpliwości. Był czas na rozmowy o stresie, wypaleniu zawodowym, problemach z klientami, ale także przyjrzenia się osobistym rozterkom. Szkolenie "Zagrożenia w pracy pracowników ośrodka pomocy społecznej i powiatowego urzędu pracy, ze szczególnym uwzględnieniem pracy z trudnym klientem" przeprowadziliśmy na zlecenie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Katowicach.