Nowoczesne narzędzia fundraisingowe w pracy fundraisera

W Gorzowie Wielkopolskim przeprowadziliśmy praktyczny warsztat dla organizacji pozarządowych oraz instytucji pomocy i integracji społecznej z zakresu pozyskiwania fundatorów i sponsorów pn. "Nowoczense narzędzia fundraisingowe w pracy fundraisera". To już kolejne szkolenie dla naszego wypróbowanego Klienta  - dla Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej subregionu gorzowskiego. W trakcie szkolenia szczegółowo omówiliśmy zasady tworzenia produktu organizacji pozarządowych, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktu z interesariuszami, tworzenie ofert sponsoringowych. Przeanalizowaliśmy prowadzone kampanie społeczne oraz fundraisingowe. Uczestnicy "na żywo" konstruowali listy do potencjalnych fundatorów i sponsorów, wykazując potencjał swoich organizacji, jak i tworząc ofertę. Był również czas na wymianę spostrzeżeń, doświadczeń i omówienie własnych sprawdzonych metod.