Kwartalnik TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH - numer 4(8)/2021 już w sprzedaży!

"Trening umiejętności społecznych" - już czwarty w tym roku numer naszego kwartalnika jest dostępny! Pismo październik / grudzień 2021, można zamówić i otrzymać pocztą wprost do domu lub miejsca pracy.

Magazyn wydany jest w grzbietowym i pełnobarwnym popularnym formacie, nieco mniejszym niż A4. Znajdziecie tu artykuły specjalistyczne dotyczące deficytów w sferze społecznej, jak również praktyczne rozwiązania i doświadczenia z zajęć naszych trenerów TUS, przeczytacie o ciekawych inicjatywach, książkach, filmach i grach. Znajdziecie materiały do natychmiastowego zastosowania w trakcie sesji treningowych. Wszystko wzbogacone profesjonalnym materiałem zdjęciowym. Kwartalnik kierujemy do specjalistów pracujących z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z deficytami w sferze społecznej (z zaburzeniem zachowania, zagrożonymi niedostosowaniem społecznym, z niepełnosprawnością intelektualną, z całościowymi zaburzeniami ze spektrum autyzmu - w tym z zespołem Aspergera, z zaburzeniami i chorobami psychicznymi), nauczycieli przedszkoli i szkół, terapeutów i pracowników ośrodków integracji społecznej oraz rodziców. Naszym celem było przekazanie ważnej wiedzy w sposób przystępny i popularny!

W 4 (8)/ 2021 numerze kwartalnika "Trening umiejętności społecznych" PAŹDZIERNIK/GRUDZIEŃ 2021 znajdziecie:

1) Mirosław Szczeglik "Przestrzeń w relacjach" - jak przestrzeń działa na nasze zachowania?

2) Jakub Błażej "Przyjemny kontakt czy przerażająca zależność?" - trener umiejętności społecznych w pracy z osobami z zaburzeniami społecznymi

3) Teresa Ulanowska "Obcy w szkole" - jak pracować z uczniem o innej narodowości, kulturze....

4) Anna Parakiewicz "Dobrze zorganizowane otoczenie" - na co zwracać uwagę kiedy projektujemy i użytkujemy nasze otoczenie, w jaki sposób przygotować ją dla osób ze spektrum autyzmu

5) Mariola Nowicka "DoTykanie" - rzecz o dotyku w relacjach międzyludzkicj

6) Teresa Ulanowska "Na pomoc rodzinie" - trener umiejętności społecznych jako pomocnik dla całych rodzin?

7) Damian Grzeszkowski "Everest" - codzienność "na wózku"

8) Mirosław Szczeglik "Człowiek w teatrze umiejętności społecznych" - dziesięć "złotych" umiejętności społecznych w trakcie treningu umiejętności społecznych

i.... jeszcze więcej materiałów!

TERAZ MOŻESZ KUPIĆ TEŻ TEN NUMER KWARTALNIKA - KUP TERAZ